S.S.S.

Sıkça Sorulan Sorular

Sizden bize gelen sorulardan hazırladığımız SSS bölümümüz...İmes Ambalaj Ürünlerini gıdalarınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Streç Film, Shrink Film ve POF Film ürünlerimiz tamamen hijyenik ortamlarda üretilmektedir. Ürünlerimiz Türk Gıda Kodeksi normlarına göre üretilmektedir.

Ürünlerimiz suya dayanıklı olması Streç Film, Shrink Film ve POF Film ürünlerimizde önem verdiğimiz bir konudur.

Dayanıklı ürünler üretiyor olmamız, bu ürünlerin gıdalarda birkaç kez kullanılabilmesini sağlar. Her ürün bu yönden farklılık göstermektedir. Streç Film tekrar kullanılabilen ürünlerimizdir.

Streç Film, yağ ve gıdalarla direkt temas etmemesi koşuluyla tüm gıdaların muhafaza edilmesinde kullanılabilir. TGK’nın 2005/33 sayılı tebliği gereği PVC Streç Filmi’nin yağ ve gıdalar hariç, tüm gıdalarla direkt temasında herhangi bir sakınca yoktur.

Doğada Çözünen Streç Film, yağ ve gıdalar da dahil her türlü gıdanın muhafaza edilmesinde kullanılabilir. Doğada Çözünen Streç Film ile sakladığınız, yiyecekleriniz taze ve dış etkilerden korunarak muhafaza edilmiş olur.

Streç Filmin, TGK’nın 2005/33 sayılı tebliği gereği yağ ve gıdalar hariç, diğer her türlü gıdalarla direkt temasında bir sakınca yoktur. Tüm SAKLAT markalı ürünlerimiz ve diğer İmes Ambalaj ürünleri ambalajlarının üzerinde yazan kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanıldığı durumda kesinlikle sağlığa zarar vermemektedir.

Muhafaza süresi gıdanın türüne ve muhafaza şartlarına, ortam sıcaklığına göre değişkenlik gösterebilir. Streç Film ile sarılan gıdalar, açıkta bırakılan gıdalara göre daha uzun süre ve daha sağlıklı şekilde muhafaza edilebilirler.

BİZE ULAŞIN

Tüm yorum ve sorularınız için lütfen bize ulaşın !